"Všechna velká zvířata byla již objevena..."

29. října 2012 v 21:17 | StrYke |  O blogu
Ahoj, Vítám vás na nových stránkách o kryptozoologii, kde budu psát podrobnější články o kryptidech, novinky, info zdroje apod. Chci se spíše zaměřit na alespoň mírně pokročilé lajky, kteří odliší psa od vlka, takže v případě že jste čtenář mladší 12 let a nejste vysloveně genialní, zdržte se prosím komentování u článků. Není to nic osobního, jenom jsem již kvůli takovým případům odešel z jednoho blogu, který navštěvují pouze děcka co možná ví něco o kryptozoologii, ale o zoologii neví vůbec nic. Pak to vypadá že tento obor je jenom pro idioty a naivní děti co ještě nic neví...

Jak bude tenhle blog fungovat? Chtěl bych informovat návštěvníky o co nejvíce novinkách z kryptozoologie, a především "psát podrobnější články o kryptidech". To bude fungovat něco na způsob seriálu, přičemž každé dva týdny napíšu o jiném tvoru, publikování bude každé druhé pondělí v 00:00 (z neděla na pondělí). Sice dnes máme pondělí, ale už není půlnoc takže premiérový článek bude až za týden, můžu prozradit že nebude o ničem jiném než o Nessie z jezera Loch Ness :-). Článek už je společně s pár dalšíma připravený a čeká na zveřejnění.

Bude mít tenhle blog nějakou budoucnost? Doufám že ano, že vydržím s jeho fungováním co nejdéle. Jasně že psaní článků o kryptidech teď trvá dva týdny, ale to jenom proto že už je mám připravené, takže v budoucnu bude jeden podrobnější článek jednou za tři týdny nebo i za měsíc. Proč tak dlouho? Protože bych chtěl aby byla nějaká hranice mezi tím, jestli ten článek musím napsat nebo chci. Také bych se nechtěl neustále držet nějakých osnov, které by se mi při častém psaní článků určitě vryly.

Jak to bude vypadat s novinkama apod.? Novinek z kryptozoologie se česky moc nenajde, protože jediný takový zdroj je asi novinky.cz, kde se čas od času něco na takový způsob objeví a další stránky to zkopírují. Proto (také hlavní důvod založení těchto stránek) začnu sledovat nějaké zahraniční stránky, ze kterých v budoucnu budu čerpat. Samotný rozjezd novinek vidím někde ke konci týdne, kdy už bude blog snad v nějaké hmotné podobě.

Je blog sólový projekt nebo se do něj můžou zapojit i ostatní nadšenci? První bych chtěl určitě udělat rozjest sám, ale v budoucnu by se určitě nějaká pomoc hodila. Třeba s takovým designem kdyby někdo pohnul byl bych rád, teď je tu vlastně jenom fotka našeho lesu v noci :D. Blog spřátelím s každými kvalitními stránkami, a jakou mají návštěvnost je mi jedno :-). Za případnou reklamu budu rád.

Tak to je asi tak na začátek všechno, doufám že se vám bude blog líbit a že tu vydrží co nejdéle :-). V případě dotazů nebo jiných věcí mě můžete kontaktovat na email m.mihula@email.cz nebo do komentů ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 eliška987654321 eliška987654321 | Web | 4. března 2013 v 13:48 | Reagovat

Máš moc pěkný blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.