Nová kniha od Vojtěcha A. Slámy

27. ledna 2013 v 21:02 | StrYke |  CZ Kryptozoologie
Někdy v blízké době by měla vyjít nová knížka zabývající se kryptozoologií Vetřelci dávnověku od Vojtěcha A. Slámy (např. Záhadná monstra, Po stezkách oblud nebo Hon na vodní příšery). Můžete si jí již předobjednat na různých stránkách.

Anotace: Kniha vám abecedně přiblíží téměř všechny druhy oblud, které přes den děsí domorodce a v noci budí ze spánku nedůvěřivé skeptiky. Najdete zde dokonce několik hesel vztahujících se k českým příšerám. Lexikon je pro přehlednost rozdělen do čtyř hlavních kapitol, které vás zavedou do životního prostředí všech těchto nestvůr, jak o tom svědčí jejich názvy - Létající monstra, Suchozemské obludy, Vodní příšery a Obojživelní netvoři.

Citace z autorova blogu: "Vážení přátelé, na začátku roku by měla v nakladatelství XYZ vyjít má nová kniha pod titulem Vetřelci dávnověku (obálka jej již na internetu i v nabídkách knihkupců). Jde vlastně o lexikon nejrůznějších záhadných zvířat z celé planety. Několik kryptidů je i z naší vlasti. Letos také připravuji expedici po tmavých řekách barvy kofoly v Amazonii, s cílem zdokumentovat tamní faunu i indiánský folklór. Tak mi držte palce. Zprávy z expedice a fotografie samozřejmě umístím na blog."
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.