Novinky a aktuality z blogu

17. ledna 2013 v 0:01 | StrYke |  O blogu
Ahoj, dnes jsem se trochu zaměřil na celkovou úpravu stránky (viz. spodnější řádky) a při té příležitosti také uzavřel anketu o tom, jestli má být blog zaměřen také na UFO. Ta dopadla víceméně neutrálně (2 hlasy navíc pro ano) a jelikož jsem byl připravený zahrnout do obsahu mimozemšťany jenom v případě, že by byla souhlasných hlasů nasbírána většina, návrh neuskutečním. Hlavně si myslím, že českých stránek o této tématice je již hodně, a zbytečně tyto stránky činit zmatenými a promíchanými s kryptozoologií se mi nechce.

Co se týče úprav stránek, zaměřil jsem se především na celkem chudé menu. K aktuálnímu kryptidu jsem přidal tři předešlé a naopak k plánovanému kryptidu jsem přidal tři nadcházející. Ty jsou "zveřejňovány" teprve tehdy, kdy je článek o nich již napsán nebo alespoň nadějně rozepsán, protože je docela velká šance, že od svých plánů upustím nebo je změním. Potom jsem smazal ukázkové úvody o kryptidech, protože zbytečně zabíraly místo a stejně čtenáři nic moc neřekly (jednalo se většinou o obecné předmluvy).

Minulou neděli jsme dojeli články, které jsem ještě zveřejnil na kryptozoologickém blogu, na kterém jsem v minulosti spolupracoval, a od příští neděle začnu publikovat premiérové články. Jako první budu psát o Mokele Mbembe, možném přeživším apatosaurovi, a již mám také dokončený článek o Ningenovi, pojmenované mořské panně.

Jako poslední bod tohoto "shrnutí" novinek na blogu bych rád poznamenal, že případnou spolupráci na těchto stránkách uvítám. Jestli máte zájem a vědomosti o kryptozoologii, napište na tento email a můžeme se domluvit :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kie* Kie* | Web | 20. ledna 2013 v 15:07 | Reagovat

Zdravím, píši ohledně spřátelení našich stránek. Náš tým v tom nevidí žádný problém a velmi ocení, když toto spřátelení vyjde.
Jdeme si tě vložit na blog a doufáme, že tak uděláš i ty. :)

Tým ParanormalCZ.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.