Odpovídal jsem na otázky o kryptozoologii

16. srpna 2017 v 18:58 | StrYke |  O blogu
Po hodně dlouhé době zdravím z této rubriky! Dnes jsem obdržel email od redaktora serveru eurozpravy.cz a odpověděl jsem na několik zajímavých otázek o kryptozoologii. Kryptozoologií se tento blog zabýval v samém začátku a pro ty z vás, kteří jste tyto stránky objevili teprve v průběhu posledních dvou let - kryptozoologie je obor, který se zabývá existencí dosud neprokázaných živočichů (popř. rostlin). Celý článek si můžete přečíst zde.


(Fotografie ani obrázky nejsou z této stránky. Kliknutím na jednotlivé snímky se můžete podívat na originální stránky, ze kterých jsou čerpány.)

Hlasujte také v nové anketě "Jste pravidelným návštěvníkem blogu?", kterou naleznete v menu nebo na konci tohoto článku. Zároveň bych vás chtěl upozornit, aby jste neklikali na pochybné odkazy v komentářích některých článků. Tento blog je již několik týdnů vystaven spamu, který nestíhám mazat.

Dále si můžete přečíst:

Když se řekne slovní spojení jako chirurgova fotografie Nessie, určitě si drtivá většina lidí, kteří se v kryptozoologii alespoň trochu orientují vybaví tento nelogický a navíc fiktivní...

Zmrzačená a krve zbavená dobytčí těla, agresivní útoky na náhodné svědky, neustále přicházející nová a nová pozorování… Pro každého alespoň trochu se orientujícího člověka v...

Tatzelwurm je dnes už brán spíše jako legenda, než plnohodnotný kryptid s právem na prokázání své existence. Svědectví o jeho pozorování vzala společně s dobou za své...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NaTyy NaTyy | Web | 17. srpna 2017 v 14:05 | Reagovat

Super rozhovor :) a s tím spamem - taky to mám na blogu a je to šíleně otravné.

2 dinosaurss dinosaurss | Web | 17. srpna 2017 v 17:52 | Reagovat

No páni, tak z tohoto blogu mám nesmírnou radost, divím se, že jsem na něj nenarazil dřív už dřív!! Je opravdu moc zajímavý, hned si tě přidám do oblíbených.
Nedalo mě to také a pustil jsem se do čtení několika článků a jsou naprosto fantastické.
A velmi povedený rozhovor, jde vidět, že víš, o čem mluvíš a vyznáš se. Je skvělé, že máš rozhovor na webu eurozpravy. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.